506 414 367
·
kancelaria@szymanskiadwokat.pl
·
Pn - Pt 09:00-18:00
Jak dojechać

RODO
szkolenia, dokumenty, przygotowanie przedsiębiorcy

Wiele obaw i trudności nastręczają przedsiębiorcom nowe przepisy o RODO, czyli Ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Zmieniające się prawo unijne, w połączeniu z nową ustawą Prawo przedsiębiorców, przekształcają w dużym stopniu system prawa w Polsce. W tej nowej rzeczywistości każdy przedsiębiorca musi się jak najszybciej odnaleźć.

Konieczność stworzenia systemu chroniącego wrażliwe dane jest istotna również ze względu na konsekwencje, które grożą za dopuszczenie się zaniedbań w tym zakresie. Nasza Kancelaria przygotowuje przedsiębiorców do zmian w prawie, oferując szkolenia, pakiety obowiązkowych dokumentów, które należy posiadać, by być w zgodzie z nowymi przepisami.

Zajmujemy się wyjaśnianiem kwestii związanych z RODO zarówno w zakresie informowania o powinnościach, jak i wskazywania, jakie działania należy podjąć w przypadku wykrycia nieprawidłowości. Uczulamy także na zobowiązania, jakie ciążą na przedsiębiorcach w związku z ustawą. Oferujemy również merytoryczną pomoc w problemowych sytuacjach.